Кожна організація чи власник тварини може зареєструватися. При реєстрації Вам потрібно обрати тип користувача:

  • Власник тварини
  • Ветеринарна клініка
  • Притулок (Громадська організація чи комунальне підприємство)
  • Зоологічний клуб
  • Племінний розплідник

Власник тварини

Пройшовши реєстрацію, Ви зможете власноруч внести інформацію про своїх тварин і надалі додавати важливу події, нові фотографії, відео, дипломи і т.д. Завдяки ідентифікації та реєстрації в базі даних, Ви збільшуєте ймовірність повернення вашого улюбленця у випадку крадіжки чи втрати.

Ветеринарна клініка

Після реєстрації Ви отримуєте власний онлайн кабінет клініки на платформі animal-id.info. Завдяки цьому Ви зможете автоматизувати діяльність клініки з питань реєстрації ідентифікованих тварин та суттєво полегшити свою роботу чи клініки загалом. Також використання платформи підвищить лояльність Ваших клієнтів завдяки сервісам, отриманим на платформі.

Увага! Новинка!

Нещодавно наша команда спільно з спеціалістами ветеринарної медицини запустила окремий програмний продукт для повного ведення обліку ветеринарної клініки - http://myvet.info. Логін та пароль для входу однаковий для обох платформ. Безкоштовна версія продукту включає всі необхідні для роботи функції. Йдіть за посиланням і Ви зможете детальніше ознайомитися з даним продуктом- http://myvet.info!

Притулок (Громадська організація чи комунальне підприємство)

Беручи участь у проекті animal-id.info, Ви можете стати повноправним модератором та організацією, яка контролює і підтверджує правильність внесених даних у вашому місті або районі. Вносячи інформацію в базу даних, Ви зможете вести чіткий облік ідентифікованих тварин вашого міста чи району. Ми сприяємо співпраці Комунальних підприємств і громадських організацій, що дозволяє об’єднати інформацію про тварин на єдиному online ресурсі та виводить справу ідентифікації на новий якісний рівень стосунків “людина-тварина”. Чіпування транспондером - це, безумовно, найнадійніший метод ідентифікації тварин. Проте, розуміючи реалії та економічну ситуацію, ми додали опцію «автоматична генерація ID-номера», що дозволяє без наявності унікального ID-номера мікрочіпа зареєструвати тварину під унікальним ID-номером, який автоматично генерується комп’ютером, внести морфологічний опис та додати фотографію. Це дає змогу зробити ідентифікацію доступною для всіх. Реєструючи безпритульну тварину у розділі Адопція, Ви автоматично даєте шанс потенційному власнику відшукати свого нового члена сім'ї.

Зоологічний клуб

Зоологічні клуби – це організації, які першочергово повинні здійснювати ідентифікацію тварин. Співпрацюючи з нашим проектом animal-id.info, Ви зможете систематизувати Ваш реєстр і мати до нього цілодобовий online доступ. Також доступна функція «online родовід». Вносячи ID-номер батьків тварини, які ідентифіковані в базі, автоматично формуєте дерево родоводу, яке буде відображатися на сторінці тварини.

Племінний розплідник

Передбачена можливість реєстрації тварин цілим приплодом. Це дуже зручно, адже економить багато часу на введення даних, оскільки інформація в приплоді дублюється. Усі тварини будуть відображатися у Вашому on-line кабінеті, а в подальшому на приватній web сторінці Вашого розплідника на платформі animal-id.info. Також буде доступним онлайн родовід кожної тварини.