Пошук загублених домашніх тварин.

Даний розділ платформи призначений, щоб допомагати людям знаходити і повертати додому своїх загублених тварин.
Якщо ви зареєстровані на нашій платформі і у вас трапилася така неприємність, то, зайшовши в ваш персональний профіль в animal-id.info, натисніть кнопку "подати в розшук", і сторінка вашої тварини автоматично з'явиться в цьому розділі.
Якщо ж у вас поки немає свого аккаунту на animal-id.info, то, в першу чергу, створіть його і, таким чином, внесіть загублену тварину в базу даних. Після реєстрації максимально розповсюдьте інформацію про зникнення (не забудьте вказувати посилання на профіль зниклого вихованця) в соціальних мережах, роздрукуйте анкету улюбленця і розповсюдьте її в районі і околицях, де вихованець загубився. Якщо ви, наприклад, підібрали собачку на вулиці і хочете знайти її власника, то для початку потрібно перевірити ідентифікована тварина чи ні. Уважно огляньте тварину на наявність зовнішнього візуального ідентифікатора (жетончика, адресника чи клейма), якщо його немає, то, можливо, вона чіпована. Щоб перевірити чіп у собаки, вам потрібно звернутись в найближчу ветеринарну клініку. Для цього використовується спеціалізований пристрій, що зчитує. Якщо у тварини є чіп, і він зареєстрований в базі даних, то знайти власника дуже просто.

Онлайн база загублених тварин

Найчастіше люди шукають в інтернеті такі можливості бази загублених тварин:
  • пошук собак по чіпу
  • пошук кішок по чіпу
  • відстежити собаку по чіпу
Але насправді, використовуючи чіп стандарту ISO 11784/85, ви не зможете віддалено дізнатися місцезнаходження вашого вихованця. Для вирішення цього завдання використовують спеціальні GPS трекери. На перший погляд може здатися, що це найкраще рішення для запобігання неприємностей, пов'язаних з втратою тварини. Але такі чіпи мають ряд мінусів, серед яких можна виділити основні:
  • такий чіп не можна ввести під шкіру, так як для його роботи потрібен елемент живлення, відповідно його можна просто забути взяти з собою (найчастіше кріпиться до нашийника) або забути зарядити батарею
  • в разі крадіжки тварини нашийник з GPS чіпом знімають в першу чергу, тому ми завжди рекомендуємо власникам тварин спочатку проідентифікувати тварину стандартним мікрочіпом (ISO 11784), а всі інші методи, чи то жетон, адресник чи навіть GPS трекер, розглядати тільки як додаткові засоби для ідентифікації.

animal-id.info - це електронна база зниклих собак і кішок, а також будь-яких інших видів тварин, які загубилися

На нашій платформі ви можете реєструвати і подавати в розшук тварин усіх видів.
Ніхто не планує втрачати своїх улюбленців, так само, як і не планують будь-які інші неприємності. Але, на жаль, в житті усе трапляється. Щороку на вулицях губляться тисячі тварин. За неофіційними даними в місті з населенням мільйон чоловік щодня губиться близько 20 собак! Зареєструвавши ідентифіковану тварину в онлайн базі даних, ви значно підвищуєте шанси повернути улюбленця додому.